Montaż verticali – Warszawa

Verticale to jedne z najbardziej wytrzymałych żaluzji okiennych dostępnych na obecnym rynku. Działają one w oparciu o niezwykle trwały „system ślizgowy”, pozwalający na korzystanie z verticali przez długie lata. Ta prosta torowa konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby raz zamontowane verticale służyły przez lata. Oczywiście trzeba je będzie okresowo zdejmować do prania.
Montaż verticali najlepiej zlecić profesjonalnej firmie lub specjaliście – chociażby ze względu na konieczność wiercenia i pracę na drabinie podczas przytwierdzania szyny do sufitu lub do ściany.

Montaż verticali Warszawa - dom i biuro

Profesjonalny montaż verticali – krok po kroku?

Przed montażem należy starannie rozpakować verticale i elementy mocujące. Do najważniejszych części należą lamele, mocowania, szyna górna, płytki obciążające oraz łańcuszek perełkowy. Następnie wykonywane są po kolei poniższe kroki:

  1. Zaznaczamy ołówkiem miejsce – na ścianie lub suficie, w które klient chce wmontować verticale
  2. Przewiercamy wiertarką otwór na kołek rozporowy, a następnie zaczepiamy jedno z mocowań verticali. Odpowiednia ilość mocowań zależy od szerokości szyny
  3. Wpinamy szynę górną w wywiercone mocowania
  4. Przypinamy lamele w zaczepy
  5. Umieszczamy obciążniki w dolnej części lameli
  6. Wpinamy łańcuszek koralikowy w obciążniki

Jak widać, montaż verticali nie należy do najprostszych. Posiadając odpowiedni sprzęt i doświadczenie, nasza firma jest w stanie montować verticale nawet w wysokich aulach i salach konferencyjnych. Dlatego jeśli nie do końca ufasz swoim umiejętnościom, skontaktuj się z nami!

W przypadku pomieszczeń biurowych lub dość dużych i wysokich otworów okiennych dokonujemy wcześniejszych oględzin i zamówienia wyceniamy indywidualnie.